Komisje Inwentaryzacyjne

mgr Tomasz Lis – Starszy specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216

tel. 12 663 32 83, kom. 519329269

e- mail:   tomasz.lis@uj.edu.pl

 

  • Prowadzenie i rozliczanie spisów z natury w jednostkach organizacyjnych UJ;
  • Prowadzenie rejestru osób zajmujących się ewidencją majątku
    w jednostkach

Lidia Łojewska – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216

tel. 12 663 32 86, kom. 519329270

e- mail:   lidia.lojewska@uj.edu.pl

 

  • Prowadzenie i rozliczanie spisów z natury w jednostkach organizacyjnych UJ;
  • Prowadzenie rejestru i ewidencji korespondencji.

Maria Michalska – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216

tel. 12 663 32 84, kom. 519329218

e- mail:   maria.michalska@uj.edu.pl

 

  • Prowadzenie i rozliczanie spisów z natury w jednostkach organizacyjnych UJ;
  • Prowadzenie i aktualizacja rejestru osób odpowiedzialnych materialnie w jednostkach UJ.

mgr Karolina Poniewozik – Referent administracyjny

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216

tel. 12 663 32 84, kom. 795545710

e- mail:   karolina.poniewozik@uj.edu.pl

 

  • Prowadzenie i rozliczanie spisów z natury w jednostkach organizacyjnych UJ;

mgr Piotr Smok – Samodzielny referent administracyjny

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216

tel. 12 663 32 86, kom. 516282273

e- mail:   piotr.smok@uj.edu.pl

 

  • Prowadzenie i rozliczanie spisów z natury w jednostkach organizacyjnych UJ;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych majątku DIC

mgr Anna Wierzbicka – Główny specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216

tel. 12 663 32 83, kom. 519329271

e- mail:   anna.wierzbicka@uj.edu.pl

 

  • Prowadzenie i rozliczanie spisów z natury w jednostkach organizacyjnych UJ;
  • Prowadzenie rejestru osób odpowiedzialnych materialnie 
    w jednostkach UJ.

mgr Justyna Czajowska – Samodzielny referent administracyjny

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216

tel. 12 663 32 84, kom. 510093067

e- mail:   j.czajowska@uj.edu.pl

 

  • Prowadzenie i rozliczanie spisów z natury w jednostkach organizacyjnych UJ;